Türkçe English

ÜRÜNLERİMİZ

Acılı Ezme Acılı Ezme: Antakya’nın acı biber salçası, pul biberi ve domates salçasını domates suyu ile karıştırıp içine bir de ceviz eklediğinizde işte size nefis bir iştah açıcı.

İçindekiler: Kuru Soğan, Sivri Biber, Ceviziçi, Ayçiçek Yağı, Domates Salçası, Biber Salçası, Maydanoz, Tuz, Pul Biber.

Mantar Salata Mantar Salata: Et yemeklerinin tadına tat katacak, taze kültür mantarı, paprika biber, sütlü mısır ve kornişon ortaklığıyla meydana gelen nefis bir akşam salatası.

İçindekiler: Ay Çiçek Yağı, Mısır, Kornişon Turşu, Mantar, Dilimlenmiş Zeytin, Sivri Biber, Dereotu, Çarliston Kırmızı Biber, Karabiber.

Mantar Salata Mantar Sote: Küçük taze mantar, yeşil biber, domates ile sote ediliyor. İşte size değişik güzel bir meze daha...

İçindekiler: Ay Çiçek Yağı, Mantar, Domates, Dolmalık Biber, Biber Salçası, Domates salçası, Havuç, Toz Şeker, Kuru Soğan, Toz Kırmızı Biber, Karabiber.

Biber Dolma Biber Dolma: Baldo pirinç, kuş üzümü, şam fıstık, ince kabuklu “Gönen Dolma Biberi” ve işte ziyafetin diğer adı...

İçindekiler: Ay Çiçek Yağı, Dolmalık Biber, Kuru Soğan, İthal Pirinç, Çam Fıstığı, Kuş Üzümü, Yeni Bahar, Tuz, Tarçın, Toz Şeker, Kuru Nane, Toz Kımızı Biber, Domates, Karabiber.

Haydari Haydari: “Uşak” ın harika süzme yoğurdu, Taşköprü Sarımsağı ve tereyağı ile yakılmış naneyle hazırlanmış haydarinin tadına doyamayacaksınız.

İçindekiler: Süzme Yoğurt, Tereyağı, Dereotu, Kuru Nane, Sarımsak, Tuz.

İtalyan Salata İtalyan Salata: Macar salam, dondurulmuş bezelye, konserve ve kornişonuyla, kendi imalatımız, el emeğimiz mayonezimizi karıştırdık ve bu güzellik ortaya çıktı.

İçindekiler: Ay Çiçek Yağı, Yumurta, Limon Suyu, Konserve Bezelye, Kornişon Turşu, Dondurulmuş Mısır, Macar Salam, Tuz, Makarna Erişte, Karabiber.

Yaprak Dolması Yaprak Dolma: Usta ellerin maharetine, Tokat Yaprağı’nın tazeliği, pirinç, fıstık, kuş üzümü, soğan ve baharatın lezzeti de eklenince, bu muhteşem görüntü ortaya çıkıyor.

İçindekiler: Ay Çiçek Yağı, Salamura Yaprak, Kuru Soğan, İthal Pirinç, Çam Fıstığı, Kuş Üzümü, Yeni Bahar, Tuz, Tarçın, Toz Şeker, Kuru Nane, Toz Kırmızı Biber, Karabiber.

Amerikan Salatası Amerikan Salata: Mayonez bizden, turşu, bezelye, patates ve havuç elden, marifet makineden…

İçindekiler: Ay Çiçek Yağı, Turşu, Konserve Bezelye, Patates, Havuç, Limon Suyu, Yumurta, Kornişon Turşu, Tuz, Karabiber.

Patlıcan Salata Patlıcan Salata: Közlenmiş patlıcan, sızma zeytinyağı, sarımsak ve limon suyunun sade birlikteliğinden çıkan inanılmaz lezzet.

İçindekiler: Patlıcan, Ayçiçek Yağı, Yumurta, Limon Suyu, Tuz, Toz Şeker, Sarımsak.

Yoğurtlu Semizotu Yoğurtlu Semizotu: Yoğurtla birleşmiş demir deposu semizotunun güzelliği iştahınızı açacak, damağınızda ferahlarıcı bir tat bırakacak.

İçindekiler: Süzme Yoğurt, Sarımsak, Tuz, Semizotu.

Patlıcan Biber Kızartma Patlıcan-Biber Kızartma: Tuzlu ve şekerli suda bekletilerek acısı alınmış patlıcanlar kızartılır, kızarmış biber ve doğranmış domates ilavesiyle harika bir tat elde edilir.

İçindekiler: Patlıcan, Ayçiçek Yağı, Dolmalık Biber, Domates, Sarımsak, Tuz, Domates Salçası, Toz Şeker.

Piliç Salata Piliç Salata: Haşlanmış göğüs piliç, kornişon mısır, haşlanmış havuç, yeşil biber ve zeytin yağı ile hazırlanan hafif ve lezzetli bir salata.

İçindekiler: Göğüs Tavuk, Ayçiçek Yağı, Kornişon Turşu, Tuz, Karabiber, Maydanoz, Sivri Biber, Dondurulmuş Mısır, Havuç, Kırmızı Çarliston Biber.

Enginar Enginar: Karaciğer dostu taze enginarın, bezelye, havuç, patates, çimen suyu, un, zeytinyağı, ve soğanla birleşmesinden ortaya çıkan mükemmel bir başlangıç yemeği.

İçindekiler: Enginar, Patates, Havuç, Konserve Bezelye, Ayçiçek Yağı, Tuz, Kuru Soğan, Limon Suyu, Un, Toz Şeker.

Çerkez Tavuğu Çerkez Tavuk: Haşlanmış göğüs piliç, süt, ceviz ve baharatlarla tatlandırılmış mükemmel bir soğuk meze.

İçindekiler: Göğüs Tavuk, Süt, Tereyağı, Tost Ekmeği, Ceviziçi, Kırmızı Toz Biber, Karabiber, Tuz, Sarımsak.

Fasulye Pilaki Fasulye Pilaki: Havuç, soğan, yeşil biber ile hazırlanmış, nefis bir zeytinyağlı. Tabii ki, Adapazarı yöresi Bonbay Fasulyesi ile...

İçindekiler: Ayçiçek Yağı, Havuç, Bombay Fasulyesi, Kuru Soğan, Dolamalık Biber, Sarımsak, Domates Salçası, Tuz, Toz Şeker.

Kadın Budu Kadın Budu: Özel çekilmiş yağsız kıymadan, kavrulmuş soğan, haşlanmış pirinç, yenibahar, kimyon, karabiber, kırmızı biber katkısıyla hazırlanıp, un ve yumurta bulanarak kızartılan doyurucu bir yemek.

İçindekiler: Dana Kıyması, İthal Pirinç, Kuru Soğan, Yumurta, Ayçiçek Yağı, Un, Maydanoz, Dereotu, Tuz, Yenibahar, Kırmızı Toz Biber, Kimyon, Karabiber.

Arnavut Ciğeri Arnavut Ciğeri: Zarı dahil temizlenen dana ciğeri, hafif unlanarak çiçek yağında kavrulur ve kırmızı toz biberle tatlandırılır.

İçindekiler: Dana Ciğeri, Un, Ayçiçek Yağı, Kırmızı Toz Biber, Tuz.

Patates Köftesi Patates Köfte: Parçalanmış pataes, rendelenmiş eski kaşar ve kırmızıbiber ile yoğrularak ayçiçek yağında kızartılır. İşte sıcak ve soğuk yenilebşlecek nefis bir tat.

İçindekiler: Patates Kroket, Ayçiçek Yağı.

İçli Köfte İçli Köfte: Özel seçilmiş kıyma, Antakya Bulguru, güneşte kurutulmuş biber salçası ile Tokat Cevizi’nin birlikteliği içli köftenizi masalarınızın ayrılmaz bir parçası yapacaktır. Sıcak yenildiği taktirde ağzınızda unutulmaz bir tat bırakacaktır.

İçindekiler: Dana Kıyma, Kuru Soğan, Maydanoz, Ayçiçek Yağı, Ceviziçi, İnce Bulgur, Biber Salçası, Domates Salçası, Un, Pul Biber, Tuz, Kimyon, Karabiber.

Midye Dolma Midye Dolma: Ayçiçek Yağı, Kabuklu Midye, İthal Pirinç, Kuru Soğan, Çam Fıstığı, Kuş Üzümü, Tuz, Karabiber, Kırmızı Toz Biber, Toz Şeker, Yenibahar, Tarçın, Kuru Nane.
İncir Tatlısı İncir Tatlısı: Ağustos’un birinci söküm incirinden yapılmış, cevizle lezzetlenmiş, nefis bir tatlı...

İçindekiler:Kuru İncir, Toz Şeker, Cevizi, Limon Suyu.

Fava Fava: Bakla İçi, Limon Suyu, Ayçiçek Yağı, Dereotu, Kuru Soğan, Tuz, Toz Şeker, Havuç.
Şeker Pare Şekerpare: Un, Alba Yağ, Pudra Şekeri, Kabartma Tozu, Vanilya, Yumurta, Toz Fındık, Toz Şeker, İrmik, Limon Tuzu.
Paprika Közlenmiş Biber: İşlemsiz Közlenmiş Biber
Tahinli Ezme Tahinli Ezme: Ceviziçi, Tahin, Pul Biber, Domates Salçası, Ayçiçek Yağı, Tost Ekmeği, Tuz.
Yogurtlu Mantar Yoğurtlu Mantar Sote: Süzme Yoğurt, Mantar, Dereotu, Sarımsak, Tuz, Kırmızı Toz Biber.
Mücver Mücver: Kabak, Yumurta, Lor Peynir, Un, Dereotu, Yeşil Soğan, Ayçiçek Yağı, Kımızı Toz Biber, Tuz.
Biber Ezme Antep Biber Ezmesi: Biber Salçası, Domates Salçası, Sivri Biber, Maydanoz, Kuru Soğan, Ayçiçek Yağı, Tuz.
Humus

Humus: Nohut, Tahin, Tuz, Limon Suyu.

Rus Salatasi Rus Salatası: Patates, Kornişon Turşu, Havuç, Yumurta Maydanoz, Tuz, Karabiber, Konserve Bezelye, Limon Suyu, Ayçiçek Yağı.
Ispanak Boran Ispanak Boran: Ispanak, Havuç, Kuru Soğan, Dolamalık Biber, Ayçiçek Yağı,Tuz, Karabiber.
Havuc Tarator

Havuç Tarator: Süzme Yoğurt, Havuç, Sarımsak, Tuz.

Barbunya Pilaki Barbunya Pilaki: Havuç, Ayçiçek Yağı, Kuru Barbunnya, Kuru Soğan, Dolmalık Biber, Patates, Toz Şeker, Sarımsak, Domates Salçası, Tuz.
Saksuka Şakşuka: Kabak, Patlıcan, Patates, Havuç, Dolmalık Biber, Ayçiçek Yağı, Domates, Domates Salçası, Sarımsak, Tuz, Toz Şeker.
Lahana Dolma Lahana Dolması: İthal Pirinç, Kuru Soğan, Beyaz Lahana, Yenibahar, Tuz, Tarçın, Toz Şeker, Kuru Nane, Kuş Üzümü, Kırmızı Toz Biber, Karabiber, Ayçiçek Yağı, Çam Fıstık.
Kisir Kısır: İnce Bulgur, Maydanoz, Yeşil Soğan, Domates suyu, Domates Salçası, Pul Biber, Ayçiçek Yağı, Tuz.
Z.yagli Fasülye Zeytinyağlı Fasülye: Taze Fasülye, Domates, Ayçiçek Yağı, Kuru Soğan, Tuz, Toz Şeker.
Piyaz Piyaz: Kuru Fasulye, Yeşil Soğan, Maydanoz, Kırmızı Çarliston Biber, Ayçiçek Yağı, Yumurta, Sivri Biber.
Sosis Sote Sosis Sote: Sosis, Mantar, Kuru Soğan, Sivri Biber, Domates Salçası, Ayçiçek Yağı, Sarımsak,Tuz.
Sigara Böregi Sigara Böreği: Yufka, Maydanoz, Lor Peynir.
Tarama Tarama: Çiğ Tarama, Ayçiçek Yağı, Limon Suyu, Kırmızı Toz Biber.
Güllaç Güllaç (Ramazan Ayına Özel): Güllaç, Toz Şeker, Süt, Toz Fındık, Gülsuyu, Antep Fıstık, Kiraz Şekeri.
Kadayif

Ekmek Kadayıfı Tatlısı: Ekmek Kadayıfı, Toz Şeker, Limon Suyu.

Mantı Mantı: Su, Un, Maya, Dana Kıyma, Yoğurt, Domates Salçası, Sarımsak, Tuz, Soğan.
Tulumba Tatlısı Tulumba Tatlısı: Un, Şeker, Yumurta, Nişasta, Ayçiçek Yağı.
Şam Tatlısı Şam Tatlısı: İrmik, Yoğurt, Kabartma Tozu, Şeker.

 

All Rights Reserved to "MEGA MUTFAK SAN. ve TİC. A. S." ©

Her Hakki "MEGA MUTFAK SAN. ve TiC. A. S.©" 'ye Aittir